HAKKIMIZDA

NOSS Grup’un temelleri uzun yıllardır süregelen turizm tecrübesine dayanmaktadır. Türkiye’nin pek çok bölgesinde önemli turizm projelerine imza atarak büyüyen grup


Nejat Yıldırım,
Oğuz Kahraman,
Sefa Yıldırım,
Serdar Kahraman


ortaklığında kurulmuş bir şirketler grubudur.

Bugün grup bünyesinde turizm alanında seyahat acenteleri, yurt dışı satış ofisleri,oteller,restaurantlar,sıcak hava balon şirketleri bulunmaktadır.

Noss Grup turizm alanında birçok uluslararası markanın da temsilciliğini yürütmektedir.

Vizyonumuz gelecek kuşaklara aktarılabilecek güvenilir,sürdürülebilir,kaliteli,büyüyen,misafir memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti odaklı bir şirketler grubu oluşturmaktır.

Mevcutta ülkesel sonrasında uluslararası boyutta yatırım yapmayı planlayan grup ilk olarak Avrupa ve Amerika bölgesini yatırım planlamasına almıştır.

Sosyal sorumluluk projelerinde de öne çıkan grubumuz spordan kültüre,kültürden sağlığa,sağlıktan eğitime birçok alanda proje destekleri sunmaktadır,insana yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğunun bilincindeyiz.

Grup Şirketleri

Noss Group, Kapadokya'nın göz kamaştıran manzarasıyla öne çıkan otel, restoran ve balon markalarını bir araya getiriyor. Sıcak misafirperverliğimiz, lezzetli yemeklerimiz ve unutulmaz balon turlarımızla unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyoruz. Sizi keşfetmeye davet ediyoruz!

Bize Ulaşın

Kavaklıönü Mah. Atatürk bulvarı No: 57 Daire: 06 Ürgüp Nevşehir

0384 341 44 24

info@nossgroup.com