Noss Balon

cappadocia  balloon company, Necat Yıldırım, Sefa Yıldırım, Oğuz Kahraman ve Serdar Kahraman ortaklığında kurulmuş bir havacılık şirketidir. İşimiz, Kapadokya'nın en tecrübeli pilotlarıyla birlikte, havanın müsade ettiği günlerde gün doğumuyla birlikte Soğanlı Vadisi'nin muhteşem manzarasının üzerinde uçmaktır.

Noss Balloon olarak, müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Güvenliğimiz ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Uçuşlarımız, Kapadokya'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek isteyen herkes için harika bir seçenektir.

Hava durumuna göre uçuşlarımızı gerçekleştiriyoruz ve her uçuşta maksimum 16 kişiye kadar misafir kabul ediyoruz. Uçuşlarımızda sıcak hava balonları kullanıyoruz ve her bir balon, güvenlik kontrolleri ve bakımları düzenli olarak yapılan sertifikalı balonlardır.

Eğer Kapadokya'nın doğal güzelliklerini havadan keşfetmek isterseniz, Noss Balloon olarak sizleri memnuniyetle ağırlamak isteriz.

Adres

Kavaklıönü Mah. Atatürk bulvarı No: 57 Daire: 06 Ürgüp Nevşehir

Telefon

+90 539 211 49 09

E-Posta

info@nossballoon.com.tr

Web Sitesi

Sosyal Medya

GALERİ

Sizin için seçtiklerimiz.

DİĞER

Noss Group, Kapadokya'nın göz kamaştıran manzarasıyla öne çıkan otel, restoran ve balon markalarını bir araya getiriyor. Sıcak misafirperverliğimiz, lezzetli yemeklerimiz ve unutulmaz balon turlarımızla unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyoruz. Sizi keşfetmeye davet ediyoruz!

Bize Ulaşın

Kavaklıönü Mah. Atatürk bulvarı No: 57 Daire: 06 Ürgüp Nevşehir

0384 341 44 24

info@nossgroup.com